boton azul    DSC 0446c  rekrutacja2019 20dzień otwarty szkoły 209 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja

 

 

         
1a 8 6  6  5

Stypendyści Starosty Wysokomazowieckiego

 

Wykaz stypendystów Starosty Powiatu Wysokomazowieckiego

 

Rok szkolny 2017/18

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

L.p.

Nazwisko i imię

Klasa

 
1. Tymińska Gabriela       
I c LO  
2.  Cieśluk Kamila    II a LO  ciesluk kamila
3.  Piętka Aleksandra  II a LO  pietka a
4.  Wąsak Weronika    II b LO  wasak weronika
5.  Bachorek Robert   III a LO  r.bachorek
6.  Kamiński Szymon    III a LO  kaminski sz
7.  Maroński Kacper   III a LO  maronski kacper
8.  Susoł Przemysław   III a LO  przemyslaw s
9.  Zawistowska Magdalena  III a LO  zawistowska magda
10.  Szymaniak  Katarzyna   III b LO  szymaniak katarzyna
11.  Akonom Agnieszka    III b LO  akonom agnieszka

 

 

Rok szkolny 2017/18

Liceum Ogólnokształcące

L.p.

Nazwisko i imię

Klasa

 
 1. Ciszkowska Julia   
III OSSP  ciszkowska julia
 2. Radziszewska Aleksandra  III OSSP  radziszewska aleksandra
 3. Susoł Anna  III OSSP  susol a
 4. Wysocka Gabriela   III OSSP  wysocka g
 5. Ziółkowska Natalia Aleksandra  V OSSP  ziolkowska n
 6. Wakuluk Jakub    VI OSSP  wakuluk jakub

 

 

 

Rok szkolny 2017/18

Technikum

L.p.

Nazwisko i imię

Klasa

 
 1. Ratyńska Paulina IV   TUF  ratynska paulina

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2016/17

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

L.p.

Nazwisko i imię

Klasa

1. Ciszkowska Julia Amelia II ciszkowska julia
2. Radziszewska Aleksandra II radziszewska aleksandra
3. Susoł Anna II susol a
4. Wysocka Gabriela II wysocka g
5. Piętka Aleksandra

IV

pietka a
6. Ziółkowska Natalia Aleksandra IV ziolkowska n
7. Wakuluk Jakub V wakuluk jakub
8. Binaś Weronika V binas weronika
9. Pełszyk Marta VI pelszyk marta
10. Niewiarowski Kewin VI Kewin Niewiarowskli
11. Krysińska Marta
VI krysinska m

Rok szkolny 2016/17

Liceum Ogólnokształcące

L.p.

Nazwisko i imię

Klasa

 1. Cieśluk Kamila I A  ciesluk kamila
 2. Wąsak Weronika
I B  wasak weronika
 3. Bachorek Robert II A  r.bachorek
 4. Kamiński Szymon II A  kaminski sz
 5. Maroński Kacper II A  maronski kacper
 6. Susoł Przemysław II A  przemyslaw s
 7. Święckiak Magdalena
II A

 

 

 

 8. Zawistowska Magdalena II A  zawistowska magda
9. Akonom Agnieszka II B  akonom agnieszka
 10. Szymaniak Katarzyna Weronika II B  szymaniak katarzyna
 11. Bielik Martyna III A  bielik martyna
 12. Truszkowski Remigiusz III A  truszkowski r
 13. Czarnecka Karolina  III B  czarnecka k
 14. Radziszewski Krzysztof III B  radziszewski k
 15. Nadolny Karol III B  nadolny karol

Rok szkolny 2016/17

Technikum

L.p.

Nazwisko i imię

Klasa

1. Górecka Martyna
III gorecka martyna
2. Jóźwiak Magdalena III jozwiak magdalena
3. Obniska Anna III obniska anna

4.

Plichta Marlena

III

 plichta marlena

5. Ratyńska Paulina III ratynska paulina

 

Rok szkolny 2015/16

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pieknych

 

L.p. Nazwisko i imię Klasa  
1. Susoł Anna I OSSP  susol a
2. Wysocka Gabriela I OSSP  wysocka g
3. Pełszyk Urszula II OSSP pelsyzk u
4. Bachorek Weronika II OSSP bachorek w
5. Ziółkowska Natalia   III OSSP  ziolkowska n
6. Piętka Aleksandra III OSSP  pietka a
7. Susoł Przemysław                     IV OSSP  przemyslaw s
8. Wakuluk Jakub                       IV   OSSP  wakuluk j
9. Bachorek Robert IV   OSSP  r.bachorek
10. Niewiarowski Kewin Mateusz V OSSP  Kewin Niewiarowskli
11. Pełszyk Marta V OSSP  m.pelszk
12. Krysińska Marta V OSSP  krysinska m
11. Jabłońska Emilia V OSSP  jablonska e
13. Zdunek Martyna V OSSP zdunek martyna
14. Tokarska Bogumiła V OSSP  tokarska bogumila
15. Niemyjska Paulina VI OSSP  niemyjska p
16. Susoł Aleksandra VI OSSP a.susol
17. Dąbrowska Karolina Kamila VI OSSP dabrowska karolina

 

Rok szkolny 2015/16

Liceum Ogólnokształcące

 

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa  
1. Kamiński Szymon I a LO  kaminski sz
2. Maroński Kacper I a LO 04
3. Szymaniak Katarzyna I b LO szymaniak katarzyna
4. Truszkowski Remigiusz II a LO  truszkowski r
5. Bogucka Katarzyna II a LO  bogucka katarzyna
6. Godlewska Natalia II a LO godlewska natalia
7. Radziszewski Krzysztof II b LO  radziszewski k
8. Czarnecka Karolina II b LO  czarnecka k
9. Nadolny Karol II b LO nadolny karol
11. Piętka Monika III b LO  pietka m
12. Chomicz Olga III b LO chomicz o
13. Wińska Edyta III b LO winska e
14. Łuniewska Katarzyna III c LO  
15. Bogucka Sylwia III c LO bogucka s
16. Uszyńska Sylwia III c LO  Sylwia Uszynska
17. Wojtkowska Emilia III c LO  wojtkowska e

 

Rok szkolny 2015/16

Technikum

Lp. Nazwisko i imię Klasa  
1. Obniska Anna II technikum  obniska anna

Rok szkolny 2014/15

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pieknych

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa  
1. Pełszyk Urszula I OSSP  
2. Bachorek Weronika I OSSP  
3. Ziółkowska Natalia   II OSSP  
4. Piętka Aleksandra II OSSP  
5. Susoł Przemysław                     III OSSP  
6. Wakuluk Jakub                       III OSSP  
7. Kamiński Szymon III OSSP  
8. Bachorek Robert III OSSP  
9. Maroński Kacper III OSSP  
10. Koc Dawid III OSSP  
11. Niewiarowski Kewin Mateusz IV OSSP  
12. Pełszyk Marta IV OSSP  
13. Krysińska Marta IV OSSP  
14. Jabłońska Emilia IV OSSP  
15. Susoł Aleksandra V OSSP  
16. Niemyjska Paulina V OSSP  
17 Klejzerowicz Agata V OSSP  

 

Rok szkolny 2014/15

Liceum Ogólnokształcące

Lp. Nazwisko i imię Klasa  
1. Truszkowski Remigiusz I A LO  
2. Radziszewski Krzysztof I B LO  
3. Perlejewski Dawid I B LO  
4. Piętka Monika II B LO  
5. Chomicz Olga II B LO  
6. Wińska Edyta II B LO  
7. Kamińska Katarzyna II B LO  
8. Łuniewska Katarzyna II C LO  
9. Uszyńska Sylwia II C LO  Sylwia Uszynska
10. Wojtkowska Emilia II C LO  wojtkowska e
11. Złotowska Dominika II C LO  
12. Bogucka Sylwia II C LO  bogucka s
13. Żero Natalia III B LO  natalia zero
14. Bogucka Ewa III C LO  bogucka e
15. Antoniak Piotr III C LO  antoniak p
16. Tomczuk Magdalena III C LO  tomczuk m

 

Rok szkolny 2014/2015

Technikum

Lp Nazwisko i imię Klasa  
1. Gromadko Anna III TŻiUG  gromadko a
2. Rutkowski Adam III TŻiUG  Adam Rutkowski

 

Rok szkolny 2013/14

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pieknych

Lp. NAZWISKO I IMIĘ KLASA  
1.      Ziółkowska Natalia I  
2. Piętka Aleksandra I  
3. Bachorek Robert II  r.bachorek
4. Kamiński Szymon II  kaminski sz
5. Susoł Przemysław II  
6. Maroński Kacper II  maronski k
7. Wakuluk Jakub II  wakuluk j
8. Koc Dawid II  koc d
9. Uszyński Mateusz II  
10. Truszkowski Remigiusz III  truszkowski r
11. Pełszyk Marta III  m.pelszk
12. Krysińska Marta III  krysinska m
13. Koc Jacek III  
14. Niewiarowski Kewin III  Kewin Niewiarowskli
15. Gieros Marlena III  Marlena Gieros
16. Susoł Aleksandra IV  a.susol2
17. Bruś Tomasz IV  t.brus
18 Niemyjska Paulina IV  niemyjska p

 

Rok szkolny 2013/2014

Liceum Ogólnokształcące

Lp. NAZWISKO I IMIĘ KLASA  
1.      Uszyńska Sylwia I C  
2. Łuniewska Katarzyna I C  
3. Wojtkowska Emilia I C  
4. Tomczuk Magdalena II C  
5. Antoniak Piotr II C  
6. Bogucka Ewa II C  
7. Żero Natalia II B  
8. Rogucka Anna Maria III B  
9. Dąbrowska Bogumiła III B  
10. Łempicka Karolina III B  
11. Tomczuk Anna III B  
12. Łuniewska Elwira Anna III B  luniewska e a
13. Tkaczuk Alan III B  
14. Wojtkowska Dorota Maria III B  wojtkowska d
15. Porzezińska Agata III C  Porzezinska Agata
16. Miszczuk Kinga III C  miszczuk k

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top