anonomowa skrzynkaXxY
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5

Stypendyści Dyrektora ZSOiZ w Ciechanowcu

Stypendyści Dyrektora ZSOiZ w Ciechanowcu

za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne

 

Rok szkolny 2014/15

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa
1 Bachorek Robert III OSSP

Rok szkolny 2013/14

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa
1 Uszyński Mateusz II OSSP

Rok szkolny 20012/13

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa
1 Murawski Maciej III B LO
2. Truszkowski Remigiusz II OSSP
3. Tomczuk Anna II B LO

Rok szkolny 2009/10

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa
1 Koc Paweł III C LO

Rok szkolny   2006/2007

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa

1.

             Wiliński Daniel

Stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce oraz sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych na szczeblu ogólnopolskim

III A LO

czerwiec 2007

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa
1 Radziszewski Marek I A LO
2. Przekopiński Tomasz I B LO
3. Mańkowska Marzena II ZSZ
4. Mirecka Anna II D LO
5. Klejzerowicz Karolina I B LO
6. Danielak Gabriela II A LO
7. Grabowska Monika II C LO
8. Jóźwiak Arkadiusz II D LO

czerwiec 2006

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa
1 Malinowska Joanna I A LO
2. Widurska Maria Magdalena I A LO
3. Bojar Sebastian I D LO
4. Czerepow Olga I A LO
5. Grabarz Kamil I A LO

Rok szkolny  2005/2006

grudzień 2005

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa
1 Poniatowska Magdalena I A LO
2. Jóźwiak Arkadiusz I D LO
3. Wiliński Daniel II A LO
4. Radziszewska Sylwia II B LO
5. Terlikowska Anna II C LO
6. Terlikowska Joanna II C LO
7. Borkowska Dominika III B LO
8. Kubaczyk Sandra III D LP
9. Susoł Kinga III B LO
10. Klepacka Karolina Franciszka III B LO

Rok szkolny 2004/2005

czerwiec 2005

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa
1 Wiliński Daniel I A LO
2. Cieszkowski Albert I B LO
3. Skłodowska Ewelina I B LO
4. Stokowska Sylwia I B LO
5. Koc Milena Maria I C LO
6. Terlikowska Anna I C LO
7. Terlikowska Joanna I C LO
8. Dybowska Bogna Aleksandra II A LO
9. Paduch Kamil II A LO
10. Perlejewski Karol II A LO
11. Wińska Marlena II A LO
12. Lupa Karolina II B LO
13. Parzonko Karol II B LO
14. Łuniewska Joanna II C LO
15. Kubaczyk Sandra II D LP

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top