Projekt Gruzja

Projekt Gruzja (8)

Minęła kolejna edycja międzynarodowego Projektu Wymiany Młodzieży Polsko – Gruzińskiej. Za nami i w nas wiele wspomnień, doświadczeń, zdobytej wiedzy. Przed nami nadzieje na kontynuację w następnych edycjach. A teraz czas na podsumowanie.

poniedziałek, 16 październik 2017 07:34

Georgia 2017

Napisał

Deszcz,deszcz,deszcz... Gruzja odpłaca taką samą pogodą, jaką Polska witała Gruzinów. Jednak nam to nie przeszkadza.

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły mają okazję uczestniczyć w bardzo ciekawej i rozwijającej wymianie międzynarodowej. Dzięki zawiązanej w ubiegłym roku współpracy ze szkołą w Khashuri w Gruzji możemy nawzajem poznać kulturę swoich krajów, odwiedzić ciekawe miejsca i poznać nowych przyjaciół. W tym roku realizację działań  projektowych ,,Polsko-Gruzińskie Spotkania Młodzieży - kontynuacja” rozpoczęliśmy w Polsce.

20 września w naszej szkole odbyło się uroczyste powitanie młodzieży i opiekunów przybyłych z Gruzji z zaprzyjaźnionej szkoły w Khashuri.

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła uczestniczy w bardzo ciekawym przedsięwzięciu. Realizowane jest ono dzięki wsparciu i współpracy Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem, Ministerstwa Edukacji Narodowej. W ramach projektu już 7 września br. grupa 21 uczniów i 3 opiekunów wyrusza do zaprzyjaźnionej szkoły w Kushuri w Gruzji.

GORGEOUS GEORGIA. POLSKO-GRUZIŃSKA WYMIANA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

       W dniach 8-16 września br. 21 uczniów naszej szkoły wraz z trojgiem nauczycieli przeżyło wspaniałą przygodę uczestnicząc w projekcie „Polsko-Gruzińska wymiana młodzieży” finansowanym przez polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej.

10 października w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie. Społeczność szkolna miała okazję spotkać się z przebywającymi u nas obecnie koleżankami
i kolegami z Gruzji. W ramach realizowanej obecnie wymiany młodzieży gościmy właśnie 20-osobową grupę młodzieży i 4 nauczycieli ze szkoły w Kushuri.

czwartek, 02 luty 2017 08:13

POLSKO-GRUZIŃSKA WYMIANA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Napisał

Tak niedawno, w nocy z 15 na 16 września, pożegnaliśmy Gruzję i gruzińską młodzież z opiekunami na lotnisku w Kutaisi, kończąc pierwszą część wspaniałego projektu polsko-gruzińskiej wymiany szkolnej.

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top