Szkoła INFO

Ważne informacje!!!

1. ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
2014/2015 o godz. 8.45
 >>>Czytaj więcej<<<

2. RADA PEDAGOGICZNA zmiana terminu na 29.08.2014 r.
>>>Czytaj więcej<<<
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej- ROCZNIK 1999
Absolwenci - Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej z lat 1982

Klasa III A
Wychowawca Sutyniec Ligia

1. Bakun Tomasz
2. Bartnikowski Mirosław
3. Karpiński Andrzej
4. Klejzerowicz Marcin
5. Kobus Monika Anna
6. Kombor Cezary Jan
7. Kostro Urszula
8. Kotwicka Urszula
9. Łagoda Tomasz
10. Maksimczuk Marek
11. Oleksiewicz Andrzej
12. Radziszewski Janusz
13. Rutkowski Karol
14. Rytel Zofia
15. Sikierko Maciej
16. Skowrońska Marta
17. Szczepańska Katarzyna
18. Szczęsny Michał Rafał
19. Tymiński Tomasz
20. Tymiński Sylwester
21. Wilkowski Bogdan
22. Wilkowski Tomasz
23. Wodyński Marcin
24. Wojno Renata Joanna
25. Wojtkowska Monika
26. Zaniewska Marzena

Klasa III B
Wychowawca Dybowska Marzena

1. Ambroziak Elżbieta
2. Bojar Dorota
3. Borowiec Elżbieta
4. Galas Jarosław
5. Godlewski Grzegorz
6. Grzybowski Bogdan
7. Guzowski Marcin
8. Jaźwińska Anna
9. Kamińska Justyna
10. Kozłowski Wojciech
11. Kurek Arkadiusz
12. Marciniak Jacek
13. Marciniak Piotr
14. Nienałtowska Sylwia
15. Osipiński Janusz
16. Puchalski Marcin
17. Puchaczewski Łukasz
18. Rosachacki Marcin
19. Sędziak Łukasz
20. Skibniewska Mariola
21. Skowera Wojciech
22. Ślepowroński Krzysztof
23. Szymanaik Joanna
24. Twarowska Agata
25. Twarowski Grzegorz
26. Uszyński Dariusz
27. Zgiet Grzegorz
28. Zawistowska Anna
29. Piekutowski Tomasz
30. Kossowska Agnieszka
31. Przeździecka Joanna

Klasa III C
Wychowawca Kulczakiewicz Ryszard

1. Antoniak Grzegorz
2. Białowarczuk Andrzej
3. Bojar Paweł
4. Bruś Sylwester
5. Busma Wojciech
6. Czarkowski Dariusz
7. Jaźwiński Paweł
8. Jewiak Jacek
9. Jóźwiak Mariusz
10. Kaczyński Jacek
11. Kamiński Adam
12. Lasiuk Szczepan
13. Łuniewski Wojciech
14. Mikołajczuk Krzysztof
15. Niedziółko Dariusz
16. Podleśny Michał Edward
17. Porzeziński Wojciech
18. Skobel Marcin
19. Stańczuk Marek Arkadiusz
20. Szepietowski Krzysztof
21. Tadeusiak Łukasz
22. Tymiński Krzysztof
23. Tymosiak Andrzej
24. Zabijak Sylwester