boton azul    DSC 0446c  rekrutacja2019 20dzień otwarty szkoły 209 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja

 

 

         
1a 8 6  6  5

 

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

 
Kamila Cieśluk
   -  Przewodniczący Klasa III A LO
Julia Gieros
   -  Zastępca Klasa III B LO
Kamil Sołtruk
   -  Skarbnik Klasa III A Tech
Jakub Grzesiuk    - Członek Zarządu Klasa III C LO
Karolina Grudzień    - Członek Zarządu Klasa III B Tech
mgr Rostkowska Katarzyna    - Opiekun  

 1. Regulamin pracy Samorządu Uczniowskiego    

2. Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019  

 

poniedziałek, 06 listopad 2017 08:56

Rządowy program „Bezpieczna+”

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W tym roku szkolnym realizujemy Rządowy program wspomagania organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki wychowania i opieki „Bezpieczna+”

 

(Program przyjęty uchwałą nr 89/2015 Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2015 r. w sprawie Rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach.)

W ramach zaprojektowanych działań uczniowie, nauczyciele i rodzice mają okazję wziąć udział w warsztatach, szkoleniach i spotkaniach doskonalących kompetencje społeczne i wychowawcze. Celem przedsięwzięcia są także: bezpieczne korzystanie z cyberprzestrzeni, zapewnienie bezpieczeństwa fizycznego, a także tworzenie nowych możliwości edukacji  młodzieży.

Akcje „Bezpiecznej+” prowadzą do podniesienia poziomu kompetencji uczniów i ich rodziców w obszarze zagrożeń cyberprzestrzeni, umiejętności radzenia sobie ze stresem, poprawy relacji rówieśniczych i rodzinnych. Planowane rezultaty działalności w ramach dofinansowania obejmują zwiększenie kompetencji  otwartości szkoły na współpracę z otoczeniem, szerzenie postawy tolerancji i wiedzy o prawach człowieka oraz rozwijanie zainteresowań i umiejętności uczniów. Otrzymany budżet poszerza możliwości współpracy  z organizacjami pozarządowymi, z którymi szkoła jeszcze nie miała okazji współpracować.

Projekt współfinansowany jest ze środków budżetu państwa polskiego przekazanych przez Wojewodę Podlaskiego dla Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem

Czytany 3398 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top