XxYanonomowa skrzynka
      boton azul      logo 2019 kolor Copy fundacja mikolaja

wtorek, 05 listopad 2019 12:50

V JESIENNY TURNIEJ SIATKÓWKI „GRAMY FAIR” o PUCHAR DYREKTORA ZSOiZ w CIECHANOWCU

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 30-31 października 2019r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu odbył się V Jesienny Turniej Siatkówki „GRAMY FAIR” o Puchar Dyrektora ZSOiZ w Ciechanowcu. Celem turnieju było przygotowanie uczniów do rozgrywek w Licealiadzie województwa podlaskiego w piłce siatkowej w roku szkolnym 2019/2020, popularyzacja siatkówki, propagowanie wśród młodzieży aktywności ruchowej i zasad fair play.

Do rywalizacji przystąpiły: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, Zespół Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem, Zespół Szkół Rolniczych w Ostrożanach

Pierwszego dnia, na rozpoczęcie turnieju dziewczęta z reprezentacji naszej szkoły rozegrały pomiędzy sobą mecz. Oraz zagrały po jednym secie z reprezentacją chłopców: ZSZ Wysokie Mazowieckie i ZSOiZ Ciechanowiec. Następnie doszło do rywalizacji drużyn chłopców, gdzie po czterech setach reprezentacja gospodarzy pokonała ZSZ Wysokie Mazowieckie wynikiem 3:1.

Drugiego dnia, rywalizowały zespoły chłopców: ZSOiZ w Ciechanowcu oraz ZSR w Ostrożanach. Rozegrano dwa mecze (mecz i rewanż) do dwóch wygranych setów, po których gospodarze pokonali gości 4:0.