W dniu 21 sierpnia (środa) o godz. 10:00 w pokoju nauczycielskim odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej w sprawie zaopiniowania arkusza organizacji szkoły
na rok szkolny 2019/2020
egz poprawkowe                                           XxY
anonomowa skrzynka
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5
piątek, 19 październik 2018 09:40

Wizyta gości z Gruzji w ramach projektu „POLSKO-GRUZIŃSKA PRZYJAŹŃ W DRODZE DO NIEPODLEGŁOŚCI”

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wizyta gości z Gruzji w ramach projektu „POLSKO-GRUZIŃSKA PRZYJAŹŃ W DRODZE DO NIEPODLEGŁOŚCI”

     W dniach 18.09.2018 r. - 26.09.2018 r. gościmy w naszej szkole 24-osobową grupę naszych gruzińskich przyjaciół. Wszyscy uczestnicy projektu „POLSKO-GRUZIŃSKA PRZYJAŹŃ W DRODZE DO NIEPODLEGŁOŚCI” wezmą udział w uroczystościach związanych z 100. Rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę, warsztatach historycznych, wystawach czasowych, debacie w IPN-nie w Krakowie, warsztatach fotograficzno-filmowych, językowych, a także w wyjazdach historycznych, m.in. do Warszawy, Krakowa, Wieliczki, Oświęcimia i Zakopanego.
O godz. 9.00 rozpoczęło się uroczyste powitanie uczestników projektu. Zainicjował je Pan Dyrektor Eugeniusz Święcki. Przedstawił opiekunów młodzieży z Gruzji, którymi są: Larisa Avakyan, Elene Chalatashvili oraz Manoni Tatishvili. Zaprezentował również harmonogram dzisiejszego dnia.
    Następnie młodzież naszej szkoły przedstawiła program artystyczny, na który złożyły się pokaz musztry paradnej oraz krótki koncert utworów patriotycznych.
Po nagrodzonym brawami występie głos zabrał ponownie Pan Dyrektor Eugeniusz Święcki. Zaprosił wszystkich na otwarcie „Biegu dla Niepodległej” – 2018 i zachęcił wszystkich do wzięcia w nim udziału. Warto dodać, że do sportowej rywalizacji przyłączyli się również nasi goście z Gruzji.

Czytany 1417 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top