W dniu 21 sierpnia (środa) o godz. 10:00 w pokoju nauczycielskim odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej w sprawie zaopiniowania arkusza organizacji szkoły
na rok szkolny 2019/2020
egz poprawkowe                                           XxY
anonomowa skrzynka
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5
piątek, 22 czerwiec 2018 16:43

Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

To już kolejny raz, kiedy w naszej szkole nadszedł czas pożegnania. Na szczęście nie żegnaliśmy się na długo, a jedynie na okres wakacji. 22 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Z tej okazji wszyscy uczniowie, pięknie ubrani, przybyli do szkoły o godzinie 8:30, po czym wraz z wychowawcami klas uczestniczyli w przepięknym pochodzie do kościoła. Pochód otwierał poczet sztandarowy, za którym podążały pary uczniów tańczących poloneza oraz uczniowie biorący udział w musztrze paradnej. Uroczysty przemarsz zrobił na wszystkich wielkie wrażenie. O 9:00 rozpoczęła się Msza Święta, którą odprawił ksiądz Sylwester Grzeszczuk. Podkreślał on wielokrotnie, że podczas swojego trzymiesięcznego pobytu w parafii Św. Trójcy w Ciechanowcu bardzo zżył się zarówno z naszą młodzieżą, jak i ze wszystkimi pracownikami szkoły i czas z nami spędzony uważa za bardzo ważny w swojej drodze kapłańskiej. Po Mszy uczniowie udali się z powrotem do szkoły, gdzie miała miejsce uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego. Rozpoczął ją Dyrektor Eugeniusz Święcki, który wyczytał wszystkich uczniów wyróżnionych w nauce oraz tych, którzy wyróżnili się w czytelnictwie bądź swoją wysoką frekwencją. Dyrektor podziękował również rodzicom nagrodzonych uczniów za trud włożony w ich wychowanie i naukę. Nie zabrakło również podziękowań i wyrazów uznania nauczycielom kończącym pracę w naszej szkole - żegnali się z nami ksiądz Grzegorz Ziembowski oraz Pan Leszek Pietrzykowski. Następnie głos zabrali przybyli na uroczystość goście: ksiądz proboszcz Tadeusz Kryński, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agata Koc oraz Wicestarosta Wysokomazowiecki Leszek Gruchała, który w swoim przemówieniu zwrócił uwagę na szczególnie grzeczne zachowanie naszej młodzieży, wychowywanej w duchu wieloletniej tradycji miasta i szkoły. Głos zabrała także przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Kamila Cieśluk, która życzyła zarówno uczniom, jak i nauczycielom bezpiecznego i spokojnego wakacyjnego wypoczynku. Po części oficjalnej nie mogło zabraknąć występu naszego Chóru Szkolnego, bo przecież nikt lepiej nie mógłby wprowadzić nas w beztroski wakacyjny nastrój. Część artystyczna była zwieńczeniem dzisiejszego dnia i początkiem długo oczekiwanych wakacji. Uczniowie wraz z wychowawcami klas udali się do sal lekcyjnych, gdzie odebrali swoje świadectwa  i w doskonałych nastrojach opuścili szkolne mury. Pozostało nam więc mieć nadzieję, że 3 września wszyscy wrócimy wypoczęci, pełni zapału do nauki i pracy w nowym roku szkolnym, a także wyrażamy troskę, żeby te wakacje okazały się dla wszystkich bezpieczne i żebyśmy już niedługo, wraz z dźwiękiem pierwszego dzwonka, spotkali się po raz kolejny.

Pismo Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego 1 Copy

 

List na zakończenie roku szkolnego 2018 Copy

Czytany 2588 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top