W dniu 21 sierpnia (środa) o godz. 10:00 w pokoju nauczycielskim odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej w sprawie zaopiniowania arkusza organizacji szkoły
na rok szkolny 2019/2020
egz poprawkowe                                           XxY
anonomowa skrzynka
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5
wtorek, 17 kwiecień 2018 19:53

Uczniowie ZSOiZ na widowni teleturnieju „Koło Fortuny”

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 16.04.2018r. odbył się kolejny wyjazd do ATM Studio na nagranie czterech odcinków popularnego  teleturnieju „Koło Fortuny”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas:  I B LO, II A LO, II B LO i V OSSP pod opieką pań: Magdy Załuskiej, Ewy Radziszewskiej, Katarzyny Bachorek i Agnieszki Gaczkowskiej.

 

Tradycyjnie program prowadził piękny i boski Rafał Brzozowski oraz równie zachwycająca  Izabela Krzan. Mogliśmy obserwować „od kuchni”, jak wygląda praca na planie. W trakcie teleturnieju zmagania uczestników umilał zespół grający na żywo i piosenki w wykonaniu Rafała Brzozowskiego. Uczestniczyliśmy także w nagraniu odcinka specjalnego, w którym rywalizowali prezenterzy jednego z najbardziej popularnego, porannego programu telewizyjnego. Ich nazwiska są owiane tajemnicą do czasu emisji programu.

Mimo wielu godzin spędzonych w studio będziemy miło wspominać ten dzień. Niezapomnianą pamiątką z wyjazdu są z pewnością zdjęcia, które udało nam się zrobić z ludźmi znanymi ze srebrnego ekranu.

Do zobaczenia na wizji…

Czytany 2951 razy

Galeria

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top