UDZIAŁ UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
Nazwa, konkursu, olimpiady, zawodów oraz opiekun |
Uczestnicy szczebla szkolnego | Uczestnicy szczebla, powiatowego, wojewódzkiego, okręgowego | Uczestnicy szczebla centralnego, ogólnopolskiego |
XXI Olimpiada Teologii Katolickiej „Mieć wyobraźnię miłosierdzia” Ks. Paweł Solka Ks. Karol Biegluk |
Uczestniczyło 43 uczniów |
Szczebel diecezjalny: Kombor Marzena II A – I miejsce Kombur Hanna III A Łasiewicz Justyna II D |
Kombor Marzena II A |
XL Olimpiada Biologiczna Pani Jolanta Puszkiewicz Pani Grażyna Panas |
Boratyńska Aneta III A Dybowska Agata III B Koc Emilia II D Niemyjska Izabela II C Osipińska Renata III A |
II Etap eliminacji Okręgowych: Boratyńska Aneta III A Dybowska Agata III B Koc Emilia II D Niemyjska Izabela II C Osipińska Renata III A |
|
Konkurs plastyczny „Moje wakacje zawsze bezpieczne” Pani Barbara Pełszyk |
Szczebel wojewódzki: Niemyjska Paulina I g. – II miejsce Dąbrowska Karolina I g. – wyróżnienie Klejzerowicz Agata I g. – wyróżnienie Puchaczewska Natalia I g. – wyróżnienie Bruś Tomasz I g. – wyróżnienie |
||
„MAT – wygrywa Miłość Akceptacja Tolerancja” Monika Ilczuk |
Szczebel wojewódzki: III miejsce Żero Adam III A Czołomiej Paweł Wanaks Szymon I B Paduch Dominika II A |
||
IV Konkurs Piosenki Patriotycznej „Polska to my” Monika Ilczuk Joanna Kuczabo |
Szczebel wojewódzki: Paduch Dominika II A – I miejsce |
||
XVIII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Pan Adam Olszewski |
Uczestniczyło 22 uczniów | Szmurło Michał II B | |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie Pan Adam Olszewski |
Uczestniczyło 28 uczniów |
Binaś Adrianna II C Zielińska Magdalena II C Wińska Agnieszka II B Rytel Paulina III D Lipski Adam II C |
|
LII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Pan Adam Olszewski |
Uczestniczyło 12 uczniów | ||
Olimpiada chemiczna Pan Wojciech Cieszkowski |
Pełszyk Paweł III A Radosław Koc III A Niemyjska Izabela II C Łempicka Martyna II B |
Pełszyk Paweł III A Radosław Koc III A Niemyjska Izabela II C Łempicka Martyna II B |
|
Olimpiada chemiczna „ O diamentowy indeks AGH” Pan Wojciech Cieszkowski |
Pełszyk Paweł III A Radosław Koc III A Niemyjska Izabela II C Łempicka Martyna II B |
||
Olimpiada fizyczna „ O diamentowy indeks AGH” Pan Wojciech Cieszkowski |
Łempicka Martyna II B |
II etap: Łempicka Martyna II B |
|
Olimpiada matematyczna „ O diamentowy indeks AGH” Pan Tomasz Chomicz |
Krasowska Monika III A Pełszyk Paweł III A Żochowska Joanna III A |
II etap: Krasowska Monika III A Pełszyk Paweł III A Żochowska Joanna III A |
|
Olimpiada geograficzna „ O diamentowy indeks AGH” Pani Elżbieta Sikoń |
Ilczuk Emilia III A Kombur Hanna III A Krasowska Monika III A Dąbrowska Elżbieta II A Morawska Milena II A Michalczuk Natalia II A Myszko Joanna II A Niewiarowska Patrycja II A Wińska Agnieszka II B |
II etap: Ilczuk Emilia III A Kombur Hanna III A Dąbrowska Elżbieta II A Myszko Joanna II A Niewiarowska Patrycja II A Wińska Agnieszka II B |
|
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Świniarskiego Pan Wojciech Cieszkowski |
Pełszyk Paweł III A Radosław Koc III A Niemyjska Izabela II C Łempicka Martyna II B |
Pełszyk Paweł III A Radosław Koc III A Niemyjska Izabela II C Łempicka Martyna II B |
|
Olimpiada Języka rosyjskiego Pani Hanna Winceniciak |
Didiuk Irena III B Żochowska Joanna III A |
II etap: Didiuk Irena III B |
|
Olimpiada Policyjna Pan Arkadiusz Kendzierski |
Guziak Kinga II D Gołębiewska Emilia I C Kosińska Agnieszka I C |
||
Konkurs j . niemieckiego organizowany przez Jersz – łowcy talentów – „DeutschFreund 2010” Pan Wiesław Susoł Pan Dariusz Dąbrowski |
Koc Adam III D Bogucka Kinga III D Olszewska Marta III D Czarkowska Natalia II B Widurska Bernadetta III A Osipińska Renata III A Murawski Maciej I B Krawczyk Karolina I B Piotrowska Kinga I B Romanowski Krystian I B Susoł Aleksandra I OSSP |
Koc Adam III D – najlepszy wynik w szkole Bogucka Kinga III D Olszewska Marta III D Czarkowska Natalia II B Widurska Bernadetta III A– najlepszy wynik w szkole Osipińska Renata III A Murawski Maciej I B Krawczyk Karolina I B Piotrowska Kinga I B Romanowski Krystian I B Susoł Aleksandra I OSSP – wyróżnienie |
|
XXXIV Olimpiada Języka niemieckiego Pan Wiesław Susoł Pan Dariusz Dąbrowski |
Czarkowska Natalia II B Widurska Bernadetta III A Osipińska Renata III A Murawski Maciej I B |
||
IV Konkurs tłumaczeniowy Juvenos translatorem z ramienia UE Pan Sebastian Orłowski |
Kombor Marzena II A Jacyniewicz Artur II B Dąbrowska Elżbieta II B Lewczuk Kamila II C Szcześniak Paulina II A |
Kombor Marzena II A- wyróżnienie Lewczuk Kamila II C- wyróżnienie |
|
Olimpiada przedsiębiorczości Pan Jan Puszkiewicz |
Żero Adam III A Koc Radosław III A Wińska Agnieszka II B |
Etap okręgowy: Wińska Agnieszka II B Żero Adam III A |
|
Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Pani Karolina Wojtkowska |
Jóźwiak Paulina IV E Pruszyńska Maria IV E Perkowska Aleksandra II E Koc Aneta III E |
Jóźwiak Paulina IV E
|
|
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Pan Jan Puszkiewicz Pani Jolanta Puszkiewicz |
Produkcja zwierzęca: Koc Radosław III A Mechanizacja rolnictwa: Olszewski Dominik II C ZSZ |
||
Ogólnopolska Olimpiada Tematyczna „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego …” Pan Bogdan Olszewski |
Danilczuk Andrzej II D Kazula Mateusz II D Łokieć Marlena III A |
Etap międzyszkolny I stopnia : Danilczuk Andrzej II D Kazula Mateusz II D Łokieć Marlena III A II etap (wojewódzki): Kazula Mateusz II D – VII miejsce |
|
Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie…” Pan Bogdan Olszewski |
Danilczuk Andrzej II D Kazula Mateusz II D Binaś Adrianna II C Jankowska Agnieszka II A Kazimierczuk Damian II C Zielińska Magda II C Wodyńska Agnieszka III B Łokieć Marlena II A |
||
Ogólnopolski konkurs historyczny „Polska Piastowska” Pan Bogdan Olszewski |
Uczestniczyło 30 uczniów |
Finaliści konkursu: Zielińska Magda II A Kazimierczuk Damian II A |
|
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Pan Dariusz Okieńczuk |
Kombor Marzena II A Szcześniak Paulina II A Krasińska Monika II B Wodyńska Agnieszka III B |
Wodyńska Agnieszka III B | |
Ogólnopolski konkurs geograficzny Pani Ewa Radziszewska |
Klejzerowicz Agata I OSSP Olszewski Patryk I OSSP Danilczuk Daniel II D Kłosek Bartosz II D Krasowska Monika III A |
||
Olimpiada języka angielskiego Pani Natallia Razumeika Pani Ewa Skorupska Pani Irina Szymoniak |
Kosior Iga I B Tomczuk Damian II B Dybowski Jarosław II B Czarkowska Natallia II B Gnatowska Monika III A Boratyńska Aneta III A Kombur Hanna III A Pietraniuk Martyna III A Pełszyk Paweł III A Olszewska Marta III D Cieśluk Joanna III D Paszkiewicz Konrad III C |
||
Konkurs matematyczny „Sigma” Pan Tomasz Chomicz Pan Paweł Niemyjski |
Uczestniczyło 49 uczniów. |
Etap powiatowy: Murawski Maciej I B – miejsce IV Ślepowroński Daniel I B – miejsce II Łempicka Martyna II B – miejsce IV Czarkowska Natalia II B – miejsce VI Kombor Marzena II A – miejsce I Popławska Anna III D – miejsce V Żochowska Joanna III A – miejsce VII |
|
Konkurs polonistyczny „Fraszka” Pan Dariusz Okieńczuk |
Uczestniczyło 40 uczniów Bruś Tomasz I gim.– I miejsce w szkole Kombor Marzena II A – I miejsce w szkole |
||
XII Podlaskie Mistrzostwa w Ortografii Pan Dariusz Okieńczuk Pani Grażyna Boguszewska |
Uczestniczyło 21 uczniów |
Etap wojewódzki: Bruś Martyna I B |
|
Konkurs matematyczny Kangur Pan Tomasz Chomicz |
Startowało 37 uczniów Wyróżnienie otrzymali: Wróbel Mariusz I B Murawski Maciej I B Porzeziński Paweł I B Chomicz Albert II B |
||
56 Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Pani Monika Ilczuk |
Etap powiatowy: Wyszyńska Ewa I C – wyróżnienie |
||
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Świat wokół nas” Pani Barbara Pełszyk |
Katarzyna Plichta I D – miejsce I Klejzerowicz Agata I OSSP – miejsce II Dąbrowska Karolina I OSSP – miejsce III Dudek Anna I OSSP – wyróżnienie Lipska Kinga I OSSP – wyróżnienie |
||
XXXIV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
Etap powiatowy: II miejsce w drużynie: Kierski Michal I OSSP Olszewski Patryk I OSSP Rembiszewski Robert I OSSP |
||
III Powiatowy Konkurs Chemiczny Pan Wojciech Cieszkowski |
Niemyjska Izabela II A Łempicka Martyna II B Koc Radosław III A |
Niemyjska Izabela II A – miejsce I | |
XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Ks. Karol Biegluk |
13 uczestników |
Etap diecezjalny: Moczulski Mateusz II B – miejsce I Jankowska Agnieszka II A – II miejsce |
Moczulski Mateusz II B – finalista Jankowska Agnieszka II A – finalista |
Konkurs jezyka angielskiego „The Master of Grammar” Białystok Pani Natallia Razumeika |
Etap wojewódzki: Tomczuk Damian II B Dybowski Jarosław II B Kosior Iga I B Pełszyk Paweł III A Kombor Marzena II A Susoł Aleksandra I OSSP |
||
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „The More the Merrier” Wysokie Mazowieckie Pani Natallia Razumeika |
Etap wojewódzki: Kosior Iga I B Tomczuk Damian II B |
||
VII Podlaski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Pan Adam Olszewski |
Binaś Adrianna II C Danilczuk Andrzej II D |